BARSKÅP, 1970-TAL.

BARSKÅP, 1970-TAL.
3217943. BARSKÅP, 1970-TAL.

Vitlackerat trä med interiör av plast, höjd 59 cm, diameter 45 cm.

Slitage, krackelering, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
3217943. BARSKÅP, 1970-TAL.

Antal besök: 875