SKRIVBORD med uppsats, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

321791. SKRIVBORD med uppsats, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

Uppsats fristående. 2 sidor med lådor. Längd 128, bredd 87, höjd (exkl. uppsats) 76,5 cm.

Slitage, märken. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151