GEORGIA JACOB. Bordslampa, "Athena", Frankrike, 1970/80-tal.

321706. GEORGIA JACOB. Bordslampa, "Athena", Frankrike, 1970/80-tal.

Skärm i veckad, stärkt textil, rund fot i alabaster.
Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 891