VAS, porslin, Gunnar Nylund för Rörstrand, signatur.

321702. VAS, porslin, Gunnar Nylund för Rörstrand, signatur.

Signerad: Rörstrand, G.N., Sverige.
Höjd: 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 710