BÄDDSOFFA, 1960/70-tal.

BÄDDSOFFA, 1960/70-tal.
321684. BÄDDSOFFA, 1960/70-tal.

Orange textil. Längd/bredd 230, höjd 75, djup 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 957