FRITHIOF BERGLUND. "Skiss från Skåne", olja på duk. Signerad.

321656. FRITHIOF BERGLUND. "Skiss från Skåne", olja på duk. Signerad.

26 x 34 cm.

Färgbortfall. Duk ej uppspänd.

Frithiof Berglund (1905–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Frithiof Berglund (1905–1973)

Antal besök: 1 298