KÄPPSVÄRD, orientalisk, 1900-tal.

3216354. KÄPPSVÄRD, orientalisk, 1900-tal.

57 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 962