KÖKSSOFFA, utdragbar.

KÖKSSOFFA, utdragbar.
3216056. KÖKSSOFFA, utdragbar.

Höjd ca 101 cm
Bredd ca 190 cm
Djup ca 59 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Invändigt ca 168 cm x ca 50 cm.

repor,märken,nött,skador på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 101 cm
Bredd ca 190 cm
Djup ca 59 cm
Sitthöjd ca 43 cm

Antal besök: 681