Höjd ca 101 cm
Bredd ca 190 cm
Djup ca 59 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Invändigt ca 168 cm x ca 50 cm.
repor,märken,nött,skador på ben.
Höjd ca 101 cm
Bredd ca 190 cm
Djup ca 59 cm
Sitthöjd ca 43 cm