HERRSKOR, brun mocka, Yellomiles.

3215962. HERRSKOR, brun mocka, Yellomiles.

Höjd bakkappa 13 cm
Storlek 9 1/2.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd bakkappa 13 cm
Storlek 9 1/2.

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 934