BORD med STOLAR, 3 delar, rotting, 1900-talets andra hälft.

321493. BORD med STOLAR, 3 delar, rotting, 1900-talets andra hälft.

4 dynor märkta "Jutlandia Quality Textiles, Imported" medföljer. Bord: diameter ca 70, höjd 60,5 cm.

Slitage, Dynor med missfärgningar och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 215