BOKHYLLA, teak och mässing, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1950/60-tal.

321483. BOKHYLLA, teak och mässing, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1950/60-tal.

Svärtat benställning, skjutluckor med välvda handtag. Märkt "Bodafors, SMF". Höjd 162,5, inklusive bokstöd, bredd 80, djup 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 5 103