BÄNK med hylla, lövträ, 1960/70-tal.

321477. BÄNK med hylla, lövträ, 1960/70-tal.

Bänk med hylla, bredd 190 cm, djup 40 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage i form av repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 299