VITRINSKÅP, 1930/40-tal.

VITRINSKÅP, 1930/40-tal.
321474. VITRINSKÅP, 1930/40-tal.

Längd 153 cm
Bredd 36 cm
Höjd 108 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 153 cm
Bredd 36 cm
Höjd 108 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor finnes.

Antal besök: 1 029