RAYLEIGH HIGH STREET AKVARELL.

3213992. RAYLEIGH HIGH STREET AKVARELL.

AKVARELL, inramad av W H Froud, Rayleigh High 1904, daterad 89, ramstorlek 43,5 x 33cm.

Under glas, ogranskad ur glaserad ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 294