BIBLIOTEKSBORD, nyrenässans, 1800-talets senare del.

321385. BIBLIOTEKSBORD, nyrenässans, 1800-talets senare del.

Rotfanerad skiva, kopplade ben, metallhjul på fötterna. Längd 110 cm, bredd 71, höjd 79 cm.

Slitage, fanérsläpp på benställningen., torrsprickor, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 289