KAMEROR, 10 st. 1900-tal.

321364. KAMEROR, 10 st. 1900-tal.

Bilora Bella 66
Zeiss Ikon Contessa
Hoca
Zenit-E
Mamiya Sekor 528 TL
AGFA Optima IA
AKA Akarette
Zeiss Ikon Nettar
Kodak Retina 1a
AGFA Silette II.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilora Bella 66
Zeiss Ikon Contessa
Hoca
Zenit-E
Mamiya Sekor 528 TL
AGFA Optima IA
AKA Akarette
Zeiss Ikon Nettar
Kodak Retina 1a
AGFA Silette II.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 062