KLÄNNING, med orangea blommor, 1900-tal.

3213058. KLÄNNING, med orangea blommor, 1900-tal.

Rygglängd ca 104 cm
Midjemått ca 78 cm
Bystmått ca 84 cm
Innearmslängd ca 44 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 104 cm
Midjemått ca 78 cm
Bystmått ca 84 cm
Innearmslängd ca 44 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 427