HALLMÖBEL, 4 delar, möjligen IKEA, 1970-tal.

321301. HALLMÖBEL, 4 delar, möjligen IKEA, 1970-tal.

Vitlackerat trä. Kan modifieras på olika sätt.
Längd 120 cm.
Bredd 45 cm.
Maxhöjd 170 cm.

Bruksslitage, något kantstött, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120 cm.
Bredd 45 cm.
Maxhöjd 170 cm.

Antal besök: 1 414