ETT VIKTORIANSK TALLSKÅP.

ETT VIKTORIANSK TALLSKÅP.
3212762. ETT VIKTORIANSK TALLSKÅP.

Med ett dubbeldörrskåp med en senare tillagd enkellåda monterad på toppen och ett enda skåp med inre hylla. Står på konsolfötter, har mässingsfästningar. Höjd 91cm x Längd 124cm x Djup 54cm.

Allmänt slitage med olika märken och repor. Ingen nyckel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 378