3212762. ETT VIKTORIANSK TALLSKÅP.
Med ett dubbeldörrskåp med en senare tillagd enkellåda monterad på toppen och ett enda skåp med inre hylla. Står på konsolfötter, har mässingsfästningar. Höjd 91cm x Längd 124cm x Djup 54cm.
Allmänt slitage med olika märken och repor. Ingen nyckel.