GLASSERVIS, 71 delar, "Optica", Gunnar Cyrén, Orrefors.

321270. GLASSERVIS, 71 delar, "Optica", Gunnar Cyrén, Orrefors.

12 Grogglas
11 Selterglas
12 Likörglas
12 Snapsglas
12 Vinglas
12 Champagneglas.

Smärre bruksslitage, ett vinglas med litet kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 Grogglas
11 Selterglas
12 Likörglas
12 Snapsglas
12 Vinglas
12 Champagneglas.

Antal besök: 1 919