FIGURINER, 2 st, keramik, Lisa Larson.

321234. FIGURINER, 2 st, keramik, Lisa Larson.

Lejon, Lisa L för Gustavsberg, etikettmärkt, höjd ca 5 cm
Sjöodjur/sjöorm, Lisa L, signerad samt daterad -97, höjd ca 10,5 cm.

Slitage. Lejon med möjlig nagg vid fötterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 450