Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGLAMPA, delvis emaljerad, 1930/40-tal.
321229. VÄGGLAMPA, delvis emaljerad, 1930/40-tal.
Längd ca 32 cm. Bredd 26 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 32 cm. Bredd 26 cm.
Slitage.
594