KISTA, allmogemålad, daterad 1846.

321204. KISTA, allmogemålad, daterad 1846.

Längd 132, bredd 58, höjd 70 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 977