Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
LONE RECHT. Danmark född 1952, färglitografi, " Vulkanmannen " signerad , numrerad 29/50.
321130. LONE RECHT. Danmark född 1952, färglitografi, " Vulkanmannen " signerad , numrerad 29/50.
91 x 71 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
91 x 71 cm.
Auktionsverket Engelholm
3 623