LJUSKRONA, Venetiansk, 3 ljusarmar 1900-talets början.

321096. LJUSKRONA, Venetiansk, 3 ljusarmar 1900-talets början.

Ljuskrona, Venetiansk, 3 -armad för el, påklippt dekor.
Diameter ca 50 cm
Höjd 65 cm.

Ej genomgången el, saknas 2 st delar, ( 1 st kort, 1 st lång )
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 50 cm
Höjd 65 cm.

Nagg.

Antal besök: 1 095