STOL, flätad sits, 1900-talets andra hälft.

3210832. STOL, flätad sits, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca.72 cm.

Flätning med slitage, färgbortfall, märken.

Tema

Månadsauktion februari

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca.72 cm.

Tema

Månadsauktion februari

Antal besök: 592