CURT WARÅS. "Ingrid Bergman", fotografi, signerad och daterad 1966.

321039. CURT WARÅS. "Ingrid Bergman", fotografi, signerad och daterad 1966.

Bildyta 28 x 41 cm.

Ej ramad.

Curt Warås (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 28 x 41 cm.

Ej ramad.

Curt Warås (Född 1943)

Antal besök: 2 345