KARL GUSTAV HOLMBERG. Storm på nordsjön. Olja på pannå, signerad och daterad 1970.

321012. KARL GUSTAV HOLMBERG. Storm på nordsjön. Olja på pannå, signerad och daterad 1970.

60x75 cm.

Smärre repor.

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x75 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 648