Bauhaus nattduksbord, 1930-tal.

3210003. Bauhaus nattduksbord, 1930-tal.

Bauhaus nattduksbord, 1930-tal,
Mått ca.: Höjd 60,5 cm, B. 40 cm, djup 36 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, repor på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 039