KARAFFER, BRINGARE kristall 4 delar 1900-tal.

320996. KARAFFER, BRINGARE kristall 4 delar 1900-tal.

Höjd 25-30 cm.

Bruksslitage ,nagg, några proppar ej tillhörande men passar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25-30 cm.

Antal besök: 820