JEAN COCTEAU. ”Oidipus Rex”.

JEAN COCTEAU. ”Oidipus Rex”.
3209862. JEAN COCTEAU. ”Oidipus Rex”.

Litografi
Signerad, titeln och daterad 1952 på skylt.
32,7x24,6 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
32,7x24,6 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 375