SKÅLAR samt VAS, 3 delar, kristall, 1900-tal.

320966. SKÅLAR samt VAS, 3 delar, kristall, 1900-tal.

2 Skålar, kristall, slipade dekorer,
Diam mellan: 21 - 24, Höjder mellan: 11,5 - 12 cm

Vas, glas, dekor med symboler, möjligen tempelordern,
Höjd: 19 cm.

Bruksslitage, en skål med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 19 cm.

Antal besök: 957