FLIPPERSPEL, Super Flipp, sannolikt Italien, 1900-talets senare del.

3209657. FLIPPERSPEL, Super Flipp, sannolikt Italien, 1900-talets senare del.

5-kronors mynt.
2st hjul för transport.

Höjd: ca 115 cm.
ca 70 x 40 cm.

Plexiglas med repor, i övrigt gott bruksskick.
Funktionstest: Ok.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

5-kronors mynt.
2st hjul för transport.

Höjd: ca 115 cm.
ca 70 x 40 cm.

Funktionstest: Ok.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 478