SPEGEL nyrokoko 1800-talet senare del.

320947. SPEGEL nyrokoko 1800-talet senare del.

Spegel valnöt, 205 x 88 cm
Medföljer Konsolbord med marmorskiva, ej tillhörande.

Åldersslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel valnöt, 205 x 88 cm

Åldersslitage, stötmärke.

Antal besök: 664