32094. KAFFESERVISDELAR, 29 delar, porslin, "Blå Blom", Gustavsberg, 1900-tal.
15 kaffekoppar med fat + 11 udda fat.
12 assietter, diameter 17,5 cm. + 3 fat utan blomdekor.
Gräddkanna sockerskål.
Bruksslitage. 2 koppar med bottennagg, gräddkanna med naggar på pip.