Blå skål med grepe, signerad Flygsfors, höjd 9,5.
Blå skål signerad Orrefors, höjd 6,5, bredd 12,5
Vas höjd 32 cm.
Bruksslitage.
Vas höjd 32 cm.
Bruksslitage.