KLAFFBORD, engelsk stil, 1900-tal.

320913. KLAFFBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 90, bredd 60, höjd 76 cm. Total bredd inkl klaffar 148 cm.

Slitage och repor, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 792