KLAFFBORD, enkla grindar.

KLAFFBORD, enkla grindar.
3209039. KLAFFBORD, enkla grindar.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 29 cm
Djup ca 119 cm
Klaff ca 69 cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 29 cm
Djup ca 119 cm
Klaff ca 69 cm x 2st.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 566