Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
SVEN JOANN. "Svolvær, Lofoten". Olja på pannå, signerad, daterad 1966 a tergo.
320876. SVEN JOANN. "Svolvær, Lofoten". Olja på pannå, signerad, daterad 1966 a tergo.
51 x 63 cm.
Obetydliga fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
51 x 63 cm.
Obetydliga fläckar.
Växjö Auktionskammare
606