SYMASKIN, Singer, tidigt 1900-tal.

3208622. SYMASKIN, Singer, tidigt 1900-tal.

Symaskin med trähuv.
Huv höjd 33 cm, bredd 50 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Symaskin med trähuv.
Huv höjd 33 cm, bredd 50 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 618