FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

FÅTÖLJ, 1930/40-tal.
320853. FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

Mönstrad klädsel.

Slitage, mindre fläckar, stötmärken. Sadelgjord delvis lös/skadad på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!
320853. FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

Mönstrad klädsel.

Antal besök: 3 253