OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "GENSEKVENS VIII".

3208196. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "GENSEKVENS VIII".

Monotypi, signerad och daterad -93, numrerad 1/1, 36x34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 142