FÖRSTÄRKARE, Lead 20, Marshall.

3208020. FÖRSTÄRKARE, Lead 20, Marshall.

Med sladdar samt Yamaha MBD-20M Multiband Distortion, 1980-talets mitt.
Förstärkare W50/60Hz, 220V. Bredd ca 48 cm. Bredd ca 25 cm. Höjd ca 44 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Böjd logotyp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 751