DIORAMA, segelfartyg, halvmodell, Berit, 1930-tal.

3207889. DIORAMA, segelfartyg, halvmodell, Berit, 1930-tal.

Storlek 44 x 73 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 44 x 73 cm.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 429