KLAFFBORD, furu.

KLAFFBORD, furu.
3207788. KLAFFBORD, furu.

Höjd ca 72,5cm.
Bredd ca 75cm.
Längd ca 145cm.

Bruksslitage, ställvis orstunget i bordsskivan, märken, repor, lagningar samt skador på stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!
3207788. KLAFFBORD, furu.

Höjd ca 72,5cm.
Bredd ca 75cm.
Längd ca 145cm.

Antal besök: 1 007