ALF EKBERG. Skulptur, keramik, signerad.

320775. ALF EKBERG. Skulptur, keramik, signerad.

Ett äpple på träsockel, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Alf Ekberg (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Alf Ekberg (Född 1945)

Antal besök: 5 873