STOP, kristall och tenn, PRIPPS, 1900-talets sista kvartal.

320755. STOP, kristall och tenn, PRIPPS, 1900-talets sista kvartal.

Skärslipad rik dekor med blomster. Pripps logga ingraverad på locket.
Höjd 30 cm.

Smärre bruksslitage, gravyr vid foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Antal besök: 1 207