RAGNAR PERSON. Det grå huset, olja på pannå, signerad RP.

320722. RAGNAR PERSON. Det grå huset, olja på pannå, signerad RP.

23 x 18 cm.

Åldersslitage.
Personlig dedikation a tergo.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 18 cm.

Åldersslitage.
Personlig dedikation a tergo.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 1 309