Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BERNHARD OSCARSSON. olja på duk, Stockholms stadshus, singerad.
320714. BERNHARD OSCARSSON. olja på duk, Stockholms stadshus, singerad.
Mått ca 26 x 40 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått ca 26 x 40 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
924