TENNFAT, Jönköping, 1700-tal.

320711. TENNFAT, Jönköping, 1700-tal.

Stämplat på såväl undersidan som ovansidan. Diameter 30 cm.

Åldersslitage. Inskription finnes.Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 728